zaproszenia ślubne | zapi.pl

zaproszenia ślubne | zapi.pl
zaproszenia ślubne | zapi.pl

wtorek, 2 września 2014

kąpiel!


Ja: Chodź, idziemy testować żel do mycia.

Nikola: Ale nie na golasa!

Ja: To przetestujemy również strój kąpielowy!

 

I tak się zaczęło. Strój ubrany, czepek przy okazji również. Żel w gotowości a więc można udać się do łazienki.

 

Od https://www.facebook.com/pages/Endtimestore/275681179292176?fref=ts otrzymałam żel myjący dla niemowląt i dzieci BIO.


Producent BORN TO BIO. Żel przyjemnie pachnie aloesem, ładnie się pieni, ma wspaniałą konsystencję i nie szczypie w oczka.

 
Super wydajny, super nawilżający.
Bardzo ładna buteleczka, świetny kształt i śliczny bobas na obrazku. Uwielbiamy wesołe kąpiele, a taka butelka to umożliwia.
 
 
Firma pisze o sobie tak : Jesteśmy społecznością podobnie myślących ludzi, którzy zdają sobie sprawę, że są celowo otruwani przez duże korporacje kontrolujące nasze życie od jedzenia, wody po leki. Podobnie jak kontrolują wszystkie główne środki przekazu. Nie wierzycie? Dowód jest tuż obok. Będziemy  to udowadniali wraz z rozwojem naszego sklepu, wtedy podejmiecie decyzję.     
 
 Endtimestore jest naszą odpowiedzią. Sklep dla Ciebie i Twojej rodziny. Wszystkie nasze produkty zostały starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić Wam najbardziej naturalną i bezpieczną odpowiedź na codzienne potrzeby. Mówiąc wprost, nie tylko są one lepsze dla Ciebie, one mają Cię naprawdę uratować.
 
 
 Naszą misją jest przełamać marketingowe kłamstwa wciskane nam przez duże koncerny farmaceutyczne i korporacyjne media i dawać Wam to, co najlepsze od organicznych i naturalnych producentów z Polski i świata. A także zaopatrzyć Was w narzędzia niezbędne, żeby przetrwać jakikolwiek kataklizm, jaki Was czeka w dzisiejszym niepewnym świecie. Leki ziołowe, lokalne nasiona, gadżety i filtry do wody chroniące przed niebezpieczeństwami na najwyższych sklepowych półkach. Dysponujemy również szeregiem informacyjnych DVD, książek i T-shirtów.
 www.endtimestore.pl
 
Jeśli macie ochotę na tańsze zakupy w tym sklepie, zgłaszajcie się do mnie po kody rabatowe.
 
 
______________________________________________________________________________________________
 
http://sunbarrel.pl/ jest to sklep internetowy dla pływaków i tych, którzy kochają sporty wodne.
Znajdziecie tam produkty takich producentów jak: Finis, Funkita, Funky Trunks, Jaked, Tyr, Speedo, Swans oraz Strechcordz.
Kupicie kąpielówki męskie i chłopięce, stroje jednoczęściowe dla kobiet i dziewczynek, tankini, bikini, koszulki, czepki, okulary, ręczniki, deski, płetwy i inne.
 
 

 
Wszystko rewelacyjnej jakości! Doskonale wykonane. Polecam sklep http://sunbarrel.pl/

oraz zapraszam do polubienia FB https://www.facebook.com/SunBarrel?fref=ts

 

____________________________________________________________________________________
 
Paczuszkę od http://sunbarrel.pl dostałyśmy rewelacyjną. Był strój kąpielowy dla Nikoli, bluzeczka i czepek! Wiele radości!
 
Na razie testowane w wannie, ale już  najbliższych dniach wybieramy się na basen!
 
 
 
http://sunbarrel.pl/diamond-back/513-sugarnauts.html

 
 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz